S11 Pozycjonery wideł

S11 Pozycjonery wideł 

Podkategorie

 • S11 Pozycjonery wideł HEAVY - DUTY ZV / ZVI

   Urządzenie służy do hydraulicznego pozycjonowania wideł. Pozycjoner do najcięższych zastosowań dzięki podwójnemu prowadzenie rurowego wideł. Urządzenie przeznaczone do pracy z długimi widłami (nawet do 3600 mm) i dużymi środkami ciężkości. W standardzie wyposażone w widły przykręcane. Osprzęt dostępny również w wersji z przesuwem bocznym, w wersji zintegrowanej i obrotowej.

 • S11 Pozycjonery wideł ZVP/ZVPV

  Urządzenie służy do hydraulicznego pozycjonowania wideł. Stosowane wszędzie tam, gdzie występują palety i ładunki o różnych szerokościach i gabarytach. Możliwe jest zastosowanie oryginalnych wideł z wózka. Typ ZVP dostępny jest w klasie montażowej ISO II i ISO III, a typ ZVPV w klasie montażowej ISO IV. Dzięki unikalnemu prowadzeniu wideł uzyskujemy doskonałą widoczność, niską wagę oraz niewielką zabudowę (grubość) na karetce wózka. Parametry te istotnie wpływają na efektywny udźwig resztowy wózka. Osprzęt dostępny również z przesuwem bocznym.

 • S11 Pozycjonery wideł ZVKG - do wózków czołowych

  Pozycjonery ZVKG charakteryzują się zakresem pozycjonowania większym niż szerokość wózka widłowego. Występują w standardzie z widłami zespolonymi zwiększającymi stabilność układu podczas prac z ładunkami o dużych gabarytach. Występują z przesuwem bocznym oraz na specjalne życzenie w wersji zintegrowanej. Osprzęt dostępny również z widłami przykręcanymi.

 • S11 Pozycjonery wideł ZVGKS - do wózków typu Reachtruck

  Pozycjonery ZVKGS przeznaczone są do wózków wysokiego składowania typu Rechtruck. Zaleca się stosowanie pozycjonera o szerokości dopasowanej do wewnętrznej odległości między podporami. W celu uzyskania większego zakresu pozycjonowania rama pozycjonera może zostać podniesiona i zamocowana ponad podporami wózka. Ten zabieg konstrukcyjny pozwala na zniesienie ograniczeń co do szerokości konstrukcyjnej urządzeń.

 • S11 Pozycjonery wideł z widłami teleskopowymi ZV-TG i ZVKG-TG

  Pozycjonery w tej wersji są rozszerzone o hydrauliczny wysuw wideł. Wielofunkcyjność urządzenia pozwala rozładowywać standardowe palety jak również niestandardowe i ładunki wielkoformatowe. Zmienna długość wideł pozwala sprawnie zarządzać przestrzenią magazynową. Osprzęt dostępny również z przesuwem bocznym