OSPRZĘT DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH STABAU

Firma STB Sp. z o.o. jest od 2008 r. oficjalnym przedstawicielem niemieckiej firmy stabauczołowego producenta osprzętów do wózków widłowych w Europie. Głównym atutem są osprzęty w wykonaniu specjalnym dostosowane do szczególnych potrzeb klienta oraz transportowanego towaru. W naszej ofercie znajdują się m.in. widły do palet, przedłużki, pozycjonery wideł, obrotnice, chwytaki do transportu różnych ładunków, trzpienie, wysięgniki, szufle, łyżki do wózków widłowych, widły teleskopowe i inne akcesoria do wózków widłowych. Zachęcamy do sprawdzenia naszego katalogu osprzętów poniżej.

Dlaczego warto wybrać osprzęt do wózków widłowych Stabau?

Wieloletnie doświadczenie naszych konstruktorów oraz ciągły rozwój myśli technicznej sprawia, iż nasze urządzenia są nowoczesne, trwałe, funkcjonalne i przede wszystkim bezpieczne. Oferujemy urządzenia, które przeznaczone są do maszyn o udźwigu nawet do 100 ton. Nie ma dla nas granic, jeśli chodzi o nietypowe zapytania. Nasze osprzęty sprawdzają się nie tylko w logistyce na magazynie, ale także m.in. w branży budowlanej, rolnictwie czy odlewnictwie.

 

Specjalne wykonania osprzętów Stabau wyposażone są w szereg dodatkowych elementów zwiększających odporność urządzenia na trudne warunki. Przykładowo obrotnica w wykonaniu odlewniczym, która znajduje się na zdjęciu obok, wyposażona jest w zamkniętą płytę przednią, smar odporny na wysokie temperatury, uszczelnienia i węże zabezpieczone przed działaniem wysokiej temperatury oraz osłonę silnika olejowego.

 

Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniamy obsługę posprzedażową osprzętów w postaci serwisu mobilnego. Doskonale wyposażeni oraz wyszkoleni serwisanci służą pomocą na miejscu u klienta. Oprócz standardowych prac konserwatorskich w okresie gwarancji zapewniamy wsparcie w zakresie montażu urządzeń, napraw, weryfikacji stanu technicznego, regulacji parametrów hydrauliki, pomiaru siły ścisku chwytaków, modyfikacji istniejących urządzeń, regeneracji części zużywalnych, prostowania wideł, zakuwania węży hydraulicznych i wiele innych. Pełna oferta usług serwisowych znajduje się poniżej.

 

USŁUGI SERWISOWE

 

Jaki osprzęt do wózka widłowego warto wybrać?

Transport ładunków to nie zawsze tylko paleta. Czasem wyroby mogą wymagać specjalnych nakładek do transportu lub występować w sypkiej formie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko widły do wózków widłowych w rozmaitych rozmiarach i do różnych zastosowań, ale również inne specjalistyczne urządzenia. Z doświadczenia wiemy, że dobór odpowiedniego osprzętu potrafi znacznie usprawnić procesy przeładunkowe. W naszym asortymencie znajdziesz odpowiedni osprzęt do różnych zadań, skoncentrowany na potrzebach Twojego przedsiębiorstwa. W STB Sp. z o.o. stawiamy na fachowe doradztwo. Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze osprzętu dedykowanego do nawet najbardziej wymagających zastosowań. Przeprowadzimy Cię przez proces sprzedaży od przedstawienia oferty do zamontowania części.

A później? Nasi wyszkoleni serwisanci zapewnią obsługę posprzedażową na miejscu u klienta.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami poniżej.

woj.dolnośląskie woj. łódzkie woj.śląskie woj.świętokrzyskie woj.pomorskie woj.zachodniopomorskie woj.małopolskie woj.podkarpackie woj.mazowieckie woj.warmińsko-mazurskie woj.wielkopolskie woj.podlaskie woj.kujawsko-pomorskie woj.opolskie woj.lubelskie woj.lubuskie
Mirosław Grodzicki

Doradca Techniczny

miroslaw.grodzicki@stb.tech

tel.+48 609 009 235

Krzysztof Manikowski

Doradca Techniczny

krzysztof.manikowski@stb.tech

tel.+48 602 614 786

Przemysław Dziura

Doradca Techniczny

przemyslaw.dziura@stb.tech

tel.+48 733 943 715

Robert Klimecki

Doradca Techniczny

robert.klimecki@stb.tech

tel.+48 603 300 427

Kliknij region na mapie

KATALOG URZĄDZEŃ


S8 Obrotnice 360°

 


S11 Pozycjonery
wideł

 


S15 Chwytaki BKZ
do bel celulozy

 


S5 Widły teleskopowe

 


S2 Trzpienie

 


S25 Urządzenia do szybkiej wymiany osprzętów

 


S14 Trawersy

 


S4 Szufle do materiałów sypkich

 


S19 Stabilizatory ładunku

 

blog
23.04.2024

Promocja z okazji 25-lecia STB 🚀

Promocja z okazji 25-lecia STB 🚀
01.03.2024

Poznaj 25 lat historii naszej działalności❗️

Poznaj 25 lat historii naszej działalności❗️
01.02.2024

STB Sp. z o.o. Laureatem Diamentów Forbesa 2024❗️💎

STB Sp. z o.o. Laureatem Diamentów Forbesa 2024❗️💎
05.01.2023

Obrotowy chwytak do dachówek Stabau – jeden z najciekawszych projektów 2022 roku! 💡

Obrotowy chwytak do dachówek Stabau – jeden z najciekawszych projektów 2022 roku! 💡