AUTORSKIE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA
DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

CLV-Systems

Systemy bezpieczeństwa do wózków widłowych oraz inteligentne systemy lokalizacji magazynowej

Systemy CLV to innowacyjne systemy wspomagania firmy stb mające na celu zwiększyć poziom bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. Nasze systemy ostrzegania przed kolizją mogą zminimalizować ryzyko wypadków z udziałem wózków widłowych i pieszych, zwiększając bezpieczeństwo pracy.

Ponadto, wykorzystując najnowsze technologie, CLV poprawia optymalizację procesów oraz skraca czas realizowanych zadań. Systemy dostarczają nowe dane statystyczne na temat procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Umożliwiają także automatyzację niektórych zadań.

system wizyjny wykrywający człowieka
 

CLV-Guard
CLV-Guard to autorski system wizyjny wykrywający ludzi

System ostrzegawczy CLV-Guard ma na celu wspomaganie operatora wózka w codziennej pracy. Umożliwia monitorowanie obszaru wokół wózka, dzięki czemu pozwala zwiększyć bezpieczeństwo. Funkcja detekcji ludzi w ruchu wysyła dźwiękowy oraz wizualny sygnał ostrzegawczy i ostrzega operatora o zagrożeniu w postaci człowieka poruszającego się w pobliżu wózka. System kamer pozwala na konfigurację strefy alarmu oraz doposażenie o dodatkowe czujniki.
 
CLV-Guard

CLV-IndoorNavi to kompletny system do optymalizacji procesów w intralogistyce i poprawy bezpieczeństwa na magazynie

CLV-IndoorNavi
CLV-IndoorNavi to kompletny system do optymalizacji procesów w intralogistyce i poprawy bezpieczeństwa na magazynie

Rozwiązanie opiera się na technologii UWB, najskuteczniejszej technologii lokalizacyjnej w intralogistyce, która cechuje się bardzo dużą dokładnością oraz szybkością przesyłu danych.

System CLV-IndoorNavi umożliwia monitorowanie tj. śledzenie w czasie rzeczywistym wózków widłowych oraz innych pojazdów, osób, w tym gości, przedmiotów oraz innych zasobów z bardzo dużą dokładnością. Konfiguracja dopasowana jest w pełni do potrzeb klienta.
 
CLV-IndoorNavi

CLV-Archive to system automatycznego zapisu materiału wideo z wózka widłowego
 

CLV-Archive
CLV-Archive to system automatycznego zapisu materiału wideo z wózka widłowego

System CLV-Archive automatycznie przesyła materiał wideo z pojazdu na serwer. Klient ma dostęp do zapisanych materiałów z poziomu CRM. W aplikacji CRM możliwy jest także podgląd na żywo ze wszystkich kamer zainstalowanych na pojazdach przykładowo w celu weryfikacji, czy operator rzetelnie wykonuje swoją pracę. Materiał może być przechowywany na serwerze nawet kilka lat w zależności od preferencji klienta.
 
CLV-Archive
CLV-AntiCollision to system antykolizyjny do wózków widłowych

CLV-AntiCollision
CLV-AntiCollision to system antykolizyjny do wózków widłowych

CLV-AntiCollision zamontowany na pojazdach wykrywa ich obecność, względem siebie, dzięki temu minimalizując ryzyko kolizji. System może mieć charakter strefowy, czyli uruchamiać się w różnych obszarach magazynu np. przy bramach, przejazdach, skrzyżowaniach oraz narożnikach.

System używa technologii UWB, którą cechuje duża precyzja działania.
 
CLV-AntiCollisionŁukasz Pikulski

Product Manager CLV-Systems

+48 728 876 836
lukasz.pikulski @ stb.tech

 

Wojciech Kulisz

Manager działu systemów wizyjnych

+48 604 568 949
wojciech.kulisz @ stb.tech

 

 

    Formularz kontaktowy