Systemy wizyjne do wózków widłowych

NASI PARTNERZY

Jesteśmy przedstawicielami dwóch ekspertów w dziedzinie systemów wizyjnych do ciężkich zastosowań – firm Motec GmbH oraz Ark Vision Systems GmbH & Co. KG.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo systemy wizyjne do wózków widłowych, samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, żurawi i innych pojazdów przemysłu ciężkiego.

 

Dlaczego warto zaopatrzyć swój pojazd w systemy wizyjne?

 

POPRAWA
BEZPIECZEŃSTWA

WZROST
EFEKTYWNOŚCI

OPTYMALIZACJA
KOSZTÓW

 

Systemy wizyjne

SYSTEMY
PRZEWODOWE

SYSTEMY
BEZPRZEWODOWE

SYSTEM
BIRD VIEW 360°

SYSTEMY
BEZPIECZEŃSTWA

 

 

PRZEWODOWE SYSTEMY WIZYJNE DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Nasze systemy przewodowe charakteryzują się szerokimi możliwościami personalizacji specjalnie pod potrzeby Klienta. W naszej ofercie posiadamy kamery o różnych specyfikacjach; FullHD, kąty widzenia od 40° do 140°. Wysoka jakość obrazu znacząco ułatwia codzienną pracę operatora, co poprawia bezpieczeństwo.

Wykorzystujemy m.in. monitory FullHD oraz QUAD o rozdzielczości 7” oraz 10” z ekranem dotykowym lub klasycznym – z przyciskami.
Oferujemy również rejestratory służące do nagrywania obrazu z kamer na kartach SD do 256GB lub kartach SSD do 2TB. Rejestratory zapisują materiał do 30 dni wstecz. Materiał z rejestratorów można wykorzystać do analizy ewentualnych kolizji lub jako dowód przy załadunku towaru.

 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BEZPRZEWODOWE SYSTEMY WIZYJNE DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

System bezprzewodowy instalowany jest bez użycia kabli. Do bezprzewodowego przesyłu obrazu wykorzystuje się nadajnik oraz odbiornik. Oferowany system nie powoduje zakłóceń innych urządzeń znajdujących się w pobliżu
 


 

SYSTEM 360° BIRD VIEW DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

System Bird View 360° pokazuje obraz wokół wózka widłowego z lotu ptaka, co ułatwia pracę operatorowi, zwłaszcza w wąskich alejkach. Dzięki stałemu monitorowaniu otoczenia wózka, zmniejsza się ilość kolizji.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Systemy bezpieczeństwa CLV-Systems to innowacyjne rozwiązania firmy stb mające na celu poprawić bezpieczeństwo w przedsiębiorstwie. Wykorzystując najnowsze technologie, CLV poprawia optymalizację procesów, usprawnia oraz skraca czas realizowanych zadań. Systemy dostarczają nowe dane statystyczne oraz umożliwiają automatyzację niektórych procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.

STRONA CLV-SYSTEMSWojciech Kulisz

Manager działu systemów wizyjnych

+48 604 568 949
wojciech.kulisz @ stb.tech

 

Łukasz Pikulski

Product Manager CLV-Systems

+48 728 876 836
lukasz.pikulski @ stb.tech    Formularz kontaktowy