• Firma stabautech świadczy usługi w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz serwisu osprzętów do wózków widłowych. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży wózków widłowych.

    Od 2008.r. jesteśmy oficjalnym przedstawicielem niemieckiej firmy STABAU, która jest czołowym producentem osprzętów do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz maszyn rolniczych w Europie. Uzupełnieniem naszej oferty są systemy wizyjne, widły oraz zamiatarki. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów, które umożliwiają doposażenie wózka widłowego w dodatkowe urządzenia. Głównym atutem są produkty w wykonaniu specjalnym dostosowane do szczególnych potrzeb klienta. Nasze urządzenia przeznaczone są do maszyn o udźwigu nawet do 100 ton. Wieloletnie doświadczenie naszych konstruktorów oraz ciągły rozwój myśli technicznej sprawia iż nasze urządzenia są nowoczesne, trwałe, funkcjonalne i przede wszystkim bezpieczne.

    Misją naszej firmy jest oferowanie produktów i usług na najwyższym poziomie poprzez fachowe i profesjonalne doradztwo. Stawiamy na ciągły rozwój firmy, doskonalenie wiedzy na temat trendów i nowości w branży transportu technicznego. Pozycję na rynku wypracowaliśmy dzięki solidności, szybkości działania oraz zaangażowaniu na rzecz spełnienia potrzeb klienta