Offer

szukaj w katalogu

Filter Parameter 1
Filter Parameter 2
Filter Parameter 3

Pozycjonery wideł

Pozycjoner wideł do wózka widłowego to osprzęt, który służy do hydraulicznego pozycjonowania wideł. Zapewnia łatwy transport towarów o różnych rozmiarach – europalet, palet o nietypowych wymiarach oraz innych niestandardowych ładunków. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji, pozycjoner wideł umożliwia zastosowanie do praktycznie każdego nietypowego towaru w zależności od oferowanych modeli (typu, wersji) oraz szerokości karetki i zakresowi pozycjonowania.

Dlaczego warto wybrać pozycjoner wideł do wózka widłowego?

Pozycjonery marki Stabau sprawdzą się w różnych branżach, doposażając nie tylko wózki widłowe, ale również ładowarki i inne ciężkie maszyny w przemyśle czy rolnictwie. Specjalne wykonania dostosowane do potrzeb i preferencji klienta to nasz szczególny atut. Urządzenie jesteśmy w stanie wyposażyć w przesuw boczny, obrotnicę 360° oraz widły teleskopowe. To gwarantuje odpowiednie dopasowanie do ładunku, jeszcze wyższą skuteczność i prostotę obsługi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą pozycjonerów, która jest dostępna poniżej. Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi, którzy pomogą w doborze odpowiedniego osprzętu.

Pozycjoner wideł ZV

Za pomocą pozycjonera wideł można hydraulicznie regulować odległość między widłami. Urządzenia te stosowane są głównie przy często zmieniających się szerokościach ładunku. Nasz pozycjoner nadaje się również do najcięższych zastosowań dzięki mocnej konstrukcji ramy, podwójnemu prowadzeniu wideł na wałkach i seryjnie przykręcanym widłom.

Obrotowy pozycjoner wideł ZV

Za pomocą pozycjonera wideł można hydraulicznie regulować odległość między widłami. Urządzenia te stosowane są głównie przy często zmieniających się szerokościach ładunku. Pozycjoner obrotowy pozwala np. na opróżnianie pojemników.

Pozycjoner z prowadzeniem wideł w profilu C

• ZVP - pozycjoner dla ISO 2 oraz 3 w wersji z przesuwem bocznym lub bez
• ZVPV - pozycjoner dla ISO 4 w wersji z przesuwem bocznym lub zaworem przesuwu bocznego oraz opcjonalnie widłami
• ZVPVI - pozycjoner zintegrowany w wersji z przesuwem bocznym lub zaworem przesuwu bocznego oraz opcjonalnie widłami

Pozycjoner wideł z dużym zakresem pozycjonowania

Jeśli wymagane są duże zakresy pozycjonowania wideł, stosuje się pozycjonery typu ZVKG. W tym przypadku widły mogą być pozycjonowane poza szerokość korpusu. Chwytanie ładunków nie jest możliwe w przypadku tego urządzenia.

Pozycjoner wideł do wózka wysokiego składowania (reach-truck)

Pozycjonery wideł model ZVKGS przeznaczone są do wózków wysokiego składowania typu reach-truck. Charakteryzują się dużym zakresem pozycjonowania wideł. W tym przypadku widły mogą być regulowane poza szerokość korpusu.

Pozycjoner wideł z widłami teleskopowymi

Pozycjonery model ZV, ZVP i ZVKG mogą być wyposażone w seryjnie przykręcane widły teleskopowe.

Pozycjonery wideł z widłami teleskopowymi mogą być wyposażone w niezależny przesuw boczny lub zawór przesuwu bocznego.